Vitajte na stránke Emmi ultrasonic Slovensko

Firma

Firma Emmi Ultrasonic GmbH založená v Nemecku s pobočkami vo Švajčiarsku a USA sa špecializuje na vývoj, výrobu a distribúciu ultrazvukových prístrojov a technológií v globálnom meradle. Naše patentované ultrazvukové produkty sú jedinečné vďaka miniaturizovanému ultrazvukovému čipu a celkovej inovatívnej technológii. V oblasti čistenia chrupu, dermatológie, liečebnej terapie a prevencie sa používajú už od roku 2008.
 

 
Väčšinovým vlastníkom firiem Emmi Ultrasonic je koncern EMAG AG GROUP so sídlom v Mörfelden-Walldorf (Nemecko). Zaoberá sa výlučne odvetvím zdravia a velnes. V roku 2005 začali s vývojom novej revolučnej technológie zameranej na oblasť ústej hygieny a čistenie chrupu. Táto nová technológia bola vyvinutá za pomoci a podložená dlhoročnými skúsenosťami firiem vyrábajúcich ultrazvukové technológie pre nemocnice , ultrazvukové vane na čistenie motorov v automobilovom športe, pre automobilku Ford a v leteckom priemysle (Lufthansa, Air France) na čistenie leteckých motorov.
 
Majoritným vlastníkom a zakladateľom firiem Emmi Ultrasonic a celého koncernu EMAG AG GROUP je Bülent Emekci - vývojár & elektrotechnický inžinier. Emmi Ultrasonic GmbH je 100% dcérskou firmou švajčiarskej firmy Emmi Ultrasonic AG, Basel/Švajčiarsko.
 
 
Cieľom koncernu je pomocou inovatívnych technológií a ultrazvukových výrobkov používaním ultrazvuku v domácnostiach, v každodennom živote zlepšiť kvalitu života a umožniť jeho využitie pre kohokoľvek. Neustály ďalší výskum a vývoj umožňuje objavovať nové oblasti použitia ultrazvuku v záujme neustáleho zdokonaľovania Vášho zdravia a krásy. Využietie ultrazvuku v tejto oblasti je ešte len v začiatkoch, a v blízkej i vzdialenej budúcnosti chystá pre nás mnoho prekvapení.
 
 
Založením Emmi-Club-u sa stal sieťový marketing pre Emmi Ultrasonic GmbH hlavnou formou distribúcie. Firma tým sleduje dostupnosť výrobkov Emmi Ultrasonic GmbH a značku „Made in Germany“ pre každého.

 

 

 

Informácie o nás

Naša  spoločnosť sa zaoberá marketingovou podporou subjektov a fyzických osôb, ktoré pôsobia a spolupracujú v oblasti  doporučovacieho marketingu a priameho predaja produktov tzv. ultrazvukovej hygieny a to v oblastiach dentálnej hygieny pre ľudí, dentálnej hygieny u zvierat, využitia ultrazvuku v kozmetike a nakoniec ultrazvukového čistenia drobných predmetov.

Spoločnosť tvorí dynamický kolektív profesionálov, ktorý má za úlohu všestranne podporovať našich partnerov a spolupracovníkov pri realizáciu vstupu nášho partnera spoločnosti EMMI-CLUB na európsky trh.

Naša filozofia je postavená na nami dlhodobo overenej skutočnosti, že: “Ak budú profitovať naši spolupracovníci a partneri, tak potom budeme profitovať aj my“.

Veríme, že našou najsilnejšou stránkou sú naši ľudia. Spolupracovníci a partneri, ktorý s nami so zápalom zdieľajú našu filozofiu a to: Filozofiu – Úspechu. Aj keď spolupráca s nami na nich kladie vysoké nároky, na druhej strane sú Tí úspešní odmeňovaní nadštandardnými podmienkami a benefitmi.

Náš tím má dostatok skúseností vo všetkých oblastiach priameho a doporučovacieho marketingu a sme pripravený kedykoľvek Vám podať pomocnú ruku pri začiatkoch Vašej kariéry s našou spoločnosťou.

V spolupráci s našimi partnermi Vám dokážeme poskytnúť pomoc a poradenstvo v začiatkoch spolupráce s našou spoločnosťou, vo všetkých regiónoch Slovenska.

Náš tým začal už v roku 2013 s prípravami a hľadaním, takého zahraničného partnera, ktorý by pre našich klientov, partnerov a známych dokázal naplniť hlavnú filozofiu súčasných a moderných trendov v oblasti marketingu  pre jednotlivcov aj firmy.

Už vopred sme si pre hľadanie vhodného partnera stanovili nasledujúce podmienky:

- možnosť spolupráce aj pre súkromné osoby

- možnosť „rozbehu“ činnosti vo veľmi krátkom čase

- možnosť spravovania svojej „pozície“ online prostredníctvom internetu

- možnosť vytvorenia jednoduchej online platformy pre záujemcov, ktorý budú chcieť
spolupracovať s našou firmou pri predaji produktov nášho zahraničného partnera

Po starostlivom zvážení všetkých možností aké ponúka súčasný globálny trh v oblasti firiem, ktoré sa zaoberajú priamym internetovým predajom mimoriadne pokrokových a do budúcna zaujímavých produktov, sme sa rozhodli, že všetky naše podmienky spĺňa spoločnosť EMMI-CLUB.

Na základe nášho rozhodnutia sme preto na Slovensku založili spoločnosť CANECO, ktorá má za úlohu plnú marketingovú podporu spoločnosti EMMI-CLUB pri jej vstupe na slovenský a európsky trh.

EMMI je spoločnosť, ktorá zatiaľ ako jediná vlastní až do roku 2035 patent na výrobu produktov tzv. ultrazvukovej hygieny.

Náš cieľ je do 5 rokov získať spolu zo všetkými spolupracujúcimi partnermi 5% podiel na celoeurópskom trhu. To by znamenalo obrat vo výške 50 miliónov eur za mesiac.

V tomto sektore trhu doteraz dominovali iba  firmy, ktoré ponúkajú produkty iba do oblasti poskytovania služieb či už pre štúdiá dentálnej hygieny alebo pre kozmetické štúdiá a tieto neposkytovali žiadnu príležitosť pre jednotlivcov získať svoj podiel na tomto rýchlo rastúcom trhu ultrazvukovej hygieny.
A práve z tohto dôvodu spoločnosť EMMI-CLUB prichádza s modelom priameho internetového predaja svojich produktov využiteľných priamo pre koncových zákazníkov .

To znamená, že aj Vy môžete byť súčasťou novej ,,Ultrazvukovej revolúcie“ a spoločne sa tak podieľať na projekte rozširovania týchto produktov „do každej rodiny“.

 

“Maj vždy na pamäti, že si niekto jedinečný. Jediné, čo musíš urobiť, je nechať ostatných ľudí, aby to videli“. 

                                                                                                                Milton Erickson

Aj Vy sa zaujímate o oblasť zdravia a krásy?
Aj Vy považujete za dôležité, priniesť ultrazvukovú hygienu a krásu do každej rodiny?

A navyše aj vy si myslíte, že sa na moderných technológiách dá aj veľmi slušne finančne
profitovať?
Odpovedali ste na všetky vyššie uvedené otázky kladne?
Tak potom vitajte u nás, a verte tomu, že ste tu správne!

Čo Vám ponúkame – naše výhody:

- registrácia do systému-zdarma.

- možnosť zapojenia sa do partnerského projektu – s minimálnymi nákladmi na vašu vlastnú sadu produktov, pretože neexistuje nič lepšie, ako vlastná skúsenosť s tím „ako to funguje“.

- náš predaj sa realizuje výhradne online t. j. prostredníctvom internetu – vaša výhoda –nemusíte za nikým a nikam cestovať, aby ste s ním “podpísali zmluvu“.

- platba za naše produkty sa realizuje tiež online – t.j. už žiadne opakované chodenie za klientom “pre peniaze“ alebo “zo šekom na poštu“ – toto u nás neexistuje.

- plná podpora Vášho predaja zo strany nášho partnera, ktorý Vám po registrácii poskytne vašu vlastnú “webovú kanceláriu“ – t. j. kontrolu nad svojim podnikaním máte kdekoľvek –
kde sa práve nachádzate a je tam prístupný internet.

- absolútna globálna flexibilita Vášho pôsobenia – t.j. predstavte si, že máte podobne zmýšľajúceho známeho, o ktorom si myslíte, že by tiež mohol mať záujem zapojiť sa spolu
s Vami do nášho podnikania. Žiaden problém! Stačí ho kontaktovať cez tel.,skype, alebo sociálne siete,a v prípade, že má záujem, prostredníctvom vašej online kancelárie ho zaregistrujete a je úplne jedno, či žije v Poľsku alebo v Holandsku.

Ak Vás naša ponuka zaujala a chcete sa o všetkých ponúkaných možnostiach dozvedieť viac, kontaktujte nás prostredníctvom tel. kontaktov alebo e- mailových adries uvedených na našich stránkach .

Váš tím Emmi-club

 

História projektu

V tejto časti môžete popísať históriu Vášho projektu a čo Vás viedlo k nápadu ho realizovať. Je vhodné sa taktiež zmieniť o dôležitých míľnikoch a poďakovať ľuďom, ktorí sa na projekte zúčastnili.

Naši užívatelia

Tu je vhodné popísať, kto sú Vaši cieľoví užívatelia a prečo je práve tento projekt pre nich dôležitý. Dôležité je Vašich návštevníkov taktiež motivovať, aby sa na tieto stránky pravidelne vracali.